Az alapítvány célja, tevékenysége.

Hátrányos helyzetű gyerekek és családok, beteg gyerekek életminőségének javítása, motoros hagyomány őrzése.

A társadalom hátrányos helyzetben lévő tagjainak történő segítségnyújtás, gazdasági, szociális és közösségi integrációjuk elősegítése, a társadalmi kirekesztettség csökkentése, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye területén.

Támogatja állatmenhelyek és állatotthonok kialakítását, üzemeltetését, ideiglenes befogadói hálózat fenntartását és működtetését, önkéntesek képzését és oktatását,tájékoztatás az állatvédelem és elősegítése érdekében.

Segítséget nyújt a nehéz helyzetben élő állattartók részére, tanácsadással, és adományok kiosztásával, az állatvédő civil szervezetekkel való közreműködésével.

Adományok gyűjtése, kiosztása.

Motoros hagyomány őrzése, az alapítvány tevékenységének keretein belül, és különállóan is.

Keresse facebook oldalunkat ahol részletesen be számolunk mukáinkról!

2019. Nyír1 Bikers motoros alapítvány 4531. Nyírpazony Kabalási ut 98.
Az oldalt a Webnode működteti
Készítsd el weboldaladat ingyen!